KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14122011
nr 1412 2011
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Pastell, Hus. Signerad. Bildmått: 34x43 cm, yttermått inklusive ram: 45x55 cm
Utrop:
500 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 19:54:14
16 aug
Specialauktion Agnes Ahlberg
Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg
Lis Husberg (f. 1920)